Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

VASAROS ŠVENTĖJE – SPORTO IR GEROS NUOTAIKOS PERGALĖS

2022-06-13

Birželio 11 d. Rumšiškėse, Liaudies buities muziejuje, vyko Bausmių vykdymo sistemos įstaigų vasaros šventė. Joje dalyvavo ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai su šeimomis. Sporto varžybos, edukacinės veiklos Liaudės buities muziejuje po atviru dangumi, daug muzikos ir puikus oras leido mielą užsiėmimą rasti ir mažiems, ir dideliems.

Komandų prisistatymui izoliatoriaus kolektyvas pasirinko Šiaulių miestą reprezentuojantį šūkį „Šiauliai šviečia!“ ir tikrai neprašovė po šalį. Švietė ne tik Šiaulių miesto savivaldybės specialiai šiai šventei dovanota stilizuota Šiaulių vėliava, ryškiai geltoni dalyvių marškinėliai, veidus puošiančios šypsenos, bet ir aplodismentų jūros sulaukusi nuotaikinga skanduotė, kurią su džiaugsmu skandavo net patys mažiausieji komandos nariai:

Lyja, sninga ar bėda

Šiauliai šviečia visada!

Šypsomės, net jei ko stinga,

Ar vadovai nepatinka.

Tikim – gėris nugalės,

Kas blogėjo – pagerės,

Ir Šiauliai per amžius švies!

Izoliatoriaus komandai sunku buvo prilygti ir sporto rungtyse. Įstaigos sportininkai buvo geriausieji svarmenų kilnojimo, virvės traukimo, nešimo su neštuvais rungtyse. Bene tituluočiausias bausmių vykdymo sistemos sportininkas, klasikinio štangos spaudimo Lietuvos čempionas ir pasaulio vicečempionas Saugumo valdymo skyriaus specialistas Linas Palivonas Šiaulių tardymo izoliatoriui dovanojo į rekordų knygą pretenduojančią pergalę – 24 kg. svarmenį iškėlė net 100 kartų. Jis taip pat daug prisidėjo prie izoliatoriaus komandos pergalės virvės traukimo varžybose: ir šioje rungtyje šiauliečiams lygių nebuvo. Nešimo su neštuvais rungtyje auksą padėjo laimėti darnus komandinis darbas ir meistriški Saugumo valdymo skyriaus viršininko Pauliaus Blažuko pirmosios pagalbos teikimo įgūdžiai. Ypatingai daug sveikinimų sulaukė trečiąją vietą tinklinio varžybose iškovojusi izoliatoriaus tinklininkų komanda, nes daugumą joje sudarė įstaigos darbuotojų vaikai ir šeimų nariai. „Tai, kaip vaikai kovojo – neįtikėtina. Nugalėjome stiprias suaugusiųjų komandas, pasiekėme finalą ir mūsų trečioji vieta verta viso pasaulio aukso“,- jauniesiems komandos kolegoms pagyrimų negailėjo įstaigos vadovas Saulius Rajunčius. Jis pažymėjo, kad puikaus pasirodymo sporto rungtyse paslaptis – gera nuotaika ir pozityvumas: „atvažiavome puikiai nusiteikę, šeimos nariai labai palaikė vieni kitus, skleidėme gerą nuotaiką kitiems ir dėl to mums viskas sekėsi“.

Šventei įsibėgėjus, susirinkusiųjų laukė smagios Liaudies buities muziejaus edukacinės rungtys, grupės „Belkanto“ dainos ir jaukiai liepsnojantis šventės laužas. Dalyvavusieji teigė, kad gerų emocijų pasisėmė su kaupu, dieną praleido aktyviai, įdomiai ir jau laukia kitos vasaros, nes šventė paliko pačius geriausius įspūdžius.

Dėkojame Raimundui, Edmundui ir Artūrui, pastačiusiems jaukią palapinę. Ačiū Linui, organizavusiam rankų lenkimo varžybas. Ačiū visiems dalyvavusiems ir sukūrusiems nuostabią šventę sau ir kitiems!

 

 

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 13 d. 16:16