Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

SUIMTIEJI IR NUTEISTIEJI JĖGAS IŠBANDĖ TINKLINIO AIKŠTELĖJE

2022-08-30

Visą praėjusią savaitę trukusiose tinklinio varžybose dalyvavo ne tik rekordinis skaičius Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomų suimtųjų ir nuteistųjų, bet ir vyko azartiška kova dėl geriausiųjų titulo. Varžybų iniciatorės – Resocializacijos skyriaus vyriausioji specialistė Jorūnė Ramoškaitė ir specialistė Julija Makauskienė pasakojo, kad dalyvių neišgąsdino vasaros kaitra, o varžybos vyko taškas į tašką. „Rungtynes pavadinome draugiškomis, nes jų tikslas – ne laimėti, o kad kuo daugiau dalyvaujančių būtų. Tad, tikslas pasiektas. Nuteistieji ir suimtieji mėgsta mūsų atnaujintą tinklinio ir krepšinio aikštelę, varžybos joje visada virsta maža švente“,- sakė renginio organizatorės.

Visi varžybų dalyviai buvo nusiteikę pozityviai, džiaugėsi suteikta galimybe praleisti laiką už kameros ribų ir parodyti savo sugebėjimus tinklinio aikštelėje. Susidomėjimą sporto renginiais didina ir tai, kad vis dažniau į įstaigą atvyksta savanoriai tinklininkai, kitų sporto šakų atstovai ir pakviečia kalinčiuosius išbandyti jėgas įvairiose sporto rungtyse.

„Esame dėkingi šiauliečiams sportininkams, sporto veteranams, treneriams, kurie savo pavyzdžiu suimtiesiems ir nuteistiesiems rodo sveiko gyvenimo būdo privalumus. Kviečiame mėgėjų tinklinio, krepšinio, teniso komandas, kitų sporto šakų atstovus, trenerius prisijungti prie savanorių ir apsilankyti įstaigoje, kad kartu skatintume kalinčiųjų sveiką gyvenseną, parodytume, kad sportas gali pakeisti gyvenimą“,- į sportuojančių bendruomenę kreipėsi resocializacijos pareigūnės.

Resocializacijos specialistai teigia, kad aktyvi sportinė veikla nuteistųjų tarpe mažina įtampą bei agresiją, gerina mikroklimatą, jų santykį su įstaigos darbuotojais ir skatina rinktis sveikatą stiprinančias užimtumo formas.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 30 d. 10:30