Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SU TARNYBA ATSISVEIKINO REKORDIŠKAI ILGAI IZOLIATORIUJE DIRBUSI PAREIGŪNĖ

2022-06-23

Ketvirtadienio rytą Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai į įstaigos muziejų rinkosi dėl išskirtinės progos – atsisveikinti su ilgamete visų mylima ir gerbiama kolege, Saugumo valdymo skyriaus specialiste Kristina Adomaitiene. Kristinai ši naktinė pamaina tapo paskutine. Po 41 metų ir 8 mėnesių tarnybos Šiaulių tardymo izoliatoriuje pareigūnė išeina į užtarnautą poilsį. Susirinkusieji beveik neabejojo, kad K. Adomaitienės tarnybos stažas vienoje bausmių vykdymo sistemos įstaigoje – rekordinis ir išskirtinis reiškinys, žavėjosi kolege ir skyrė jai pačius gražiausius padėkos žodžius.

Atsisveikinti su ilgamete pareigūne atvykęs Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas dėkojo K. Adomaitienei už nepriekaištingą tarnybą. „Esate pavyzdys visiems jauniems pareigūnams kaip gerbti savo profesiją. Bausmių vykdymo sistemai atiduoti dešimtmečiai yra labai prasmingi, nes iš Jūsų nuoširdumo, sąžiningo pareigos atlikimo mokėsi ne viena pareigūnų karta“- sakė Kalėjimų departamento vadovas.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius kitą gyvenimo etapą pradedančiai kolegei dėkojo už 41 metus ir 8 mėnesius nepriekaištingos tarnybos vienintelėje darbovietėje - Šiaulių tardymo izoliatoriuje, už pagarbą ir ištikimybę pataisos pareigūno profesijai, už žmogišką šilumą, kuria Kristina apdovanojo kiekvieną, už pamokas kaip mylėti žmones ir darbą, už neblėstantį pozityvumą, padėjusi įveikti iššūkius, už pagalbą, kai jos labiausiai reikėjo, už tikėjimą, kai kiti viltį prarasdavo, už gebėjimą bet kokioje situacijoje išlikti doru ir sąžiningu žmogumi.

„Tik pagalvokite, Kristina izoliatoriuje jau tarnavo, kai kurie mūsų pareigūnai dar net gimę nebuvo. Mums visiems - didelė garbė dirbti su tokia puikia kolege ir patikima komandos nare. Kristinos patirtis – neįkainojama ir tikiuosi, kad rasime būdų kaip jauniesiems pareigūnams ją perduoti, nenorime sakyti „Viso gero“,- nuoširdžius žodžius pataisos pareigūnei skyrė direktorius.

K. Adomaitienė juokavo, kad vis pamąstydavo – koks gi bus tas jausmas išėjus į pensiją. „Kitaip nesijaučiu. Gyvenimas yra gražus, džiaukimės juo. Labai ačiū visiems už bendrą darbą. Linkiu kuo daugiau šypsotis, tuomet ir tarnyba seksis“- kolegoms linkėjo Kristina.

Beveik prieš dvejus metus, minėdama savo tarnybos Šiaulių tardymo izoliatoriuje keturiasdešimtmetį Kristina sakė: „Net pati stebiuosi, kad taip ilgai čia tarnauju, taip greit prabėgo metai, kaip melodija.

Ji tarnybą Šiaulių tardymo izoliatoriuje pradėjo 1980 metų lapkričio pirmąją, būdama devyniolikos, jau turėdama buhalterės profesiją. „Jaučiausi esanti savo vietoje ir nė karto nesigailėjau dėl savo pasirinkimo“, – sakė pareigūnė.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 23 d. 12:37