Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TINKLININKĖS METĖ IŠŠŪKĮ SPORTUOJANTIEMS NUTEISTIESIEMS

2022-06-29

Birželio 27 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp šią sporto šaką mėgstančių nuteistųjų ir Šiaulių moterų tinklinio komandos „Igoda“. Savanorės tikino, jog atvyko nusiteikusios atkakliai kovai ir jų spėjimas, kad tinklinio aikštelėje lengva nebus, pasitvirtino. Nuteistųjų tinklinio komandos kovojo dėl kiekvieno taško, o juos aktyviai palaikė sirgaliai. Varžybose teisėjavęs įstaigos vadovas Saulius Rajunčius pažymėjo, kad kova vyko taškas į tašką ir prognozavusiems „Igodai“ lengvą pergalę teko gerokai pasinervinti. „Šį kartą fortūna buvo viešnių pusėje, tačiau tai – draugiškos varžybos, pasirengimas rudeniop planuojamam tinklinio turnyrui, tad nuteistųjų komandos dar turi progą patobulinti savo žaidimą“,- sakė S. Rajunčius. Tai, kad nuteistiesiems šios varžybos buvo itin svarbios, rodo ir tai, kad vienas žaidėjas dėl jų net trumpam nutraukė savo ilgalaikį pasimatymą su artimaisiais.

Šiltasis sezonas leidžia maksimaliai išnaudoti 2020 m. atnaujintą izoliatoriaus sporto aikštyną. Čia vyksta krepšinio, tinklinio varžybos. Be abejonės, didžiausio populiarumo sulaukia sporto renginiai, kuriuose dalyvauja savanoriai ir įstaigos darbuotojai, tad Resocializacijos skyriaus specialistai sveikina sportuojančių šiauliečių komandas, išreiškusias pageidavimą sportu užkrėsti kalinčiuosius, Kaip teigia pareigūnai, tokių renginių metu nuteistieji ir suimtieji ne tik išbando savo sportines galimybes. Daug svarbiau – supratimas, kad sportas gali padėti keisti gyvenimo būdą ir tapti stipria motyvacija nusikratyti žalingų įpročių.

Po varžybų „Igodos“ tinklininkes izoliatoriaus vadovas pakvietė į ekskursiją po 112 gyvavimo metus skaičiuojančią įstaigą. „Esame dėkingi savanoriams, aukojantiems savo laiką ir tuo svariai prisidedantiems prie resocializacijos. Jų būrys vis auga ir tai mus džiugina. Tikimės, kad su tinklininkėmis prasidėjęs bendradarbiavimas taps ilgalaike bendryste “,- savanorėms dėkojo S. Rajunčius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 29 d. 09:58