Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE VYKO KONSULTACIJOS DĖL BAUSMIŲ VYKDYMO SISTEMOS REORGANIZACIJOS

2022-08-30

Jau 2023 m. sausio 1 d. Kalėjimų departamentas tampa Kalėjimų tarnyba, o pataisos namai, izoliatoriai, Laisvės atėmimo vietų ligoninė, atvirosios kolonijos praranda savo juridinį statusą. Reorganizacija įsibėgėja ir darbuotojams aktualu, kas gi nuo kitų metų sausio 1-sios keisis bausmių vykdymo sistemoje. Apie tai šiandien vyko diskusija Šiaulių tardymo izoliatoriuje.

Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas, direktoriaus pavaduotoja Ligita Valalytė, departamento Teisės, Personalo, Resocializacijos, Saugumo valdymo skyrių vadovai ir specialistai pristatė reorganizacijos eigą, informavo ir konsultavo profesinių sąjungų atstovus ir darbuotojus apie prasidėjusius ir būsimus pokyčius.

Departamento vadovas V. Kulikauskas pažymėjo, kad svarbiausias reformos tikslas – išgryninti funkcijas, suvienodinti procesus, o reformos eigoje sutaupytas lėšas skirti darbo užmokesčio didinimui. „Anksčiau pataisos pareigūnų svarbiausia funkcija buvo – tiesiog saugoti nuteistus asmenis, izoliuoti juos nuo visuomenės. Dabar ir pasaulyje, ir Lietuvoje tas suvokimas keičiasi. Bausmių vykdymo sistema turi keistis atliepdama visuomenės lūkesčius - padėti pasikeisti nusikaltusiam“- pokyčių esmę įvardijo departamento direktorius.

Izoliatoriaus darbuotojams buvo pristatyt reorganizavimo veiksmai, būsimosios Lietuvos kalėjimų tarnybos struktūra, saugumo valdymo ir resocializacijos srityse laukiančios naujovės, reorganizavimo sukeltų padarinių švelninimo priemonės ir pažangos strategija. Kalėjimų departamento atstovai atsakė į darbuotojų klausimus apie atlyginimų didėjimo perspektyvas, būsimus darbo funkcijų pokyčius, aptarė kitas reorganizavimo etapų aktualijas.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 30 d. 11:38