Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

PAREIGŪNAI IR TOLIAU SĖKMINGAI PERIMA SLĖPTI BANDOMUS DRAUDŽIAMUS DAIKTUS

2022-09-09

Šiaulių tardymo izoliatoriuje – tikras derliaus metas. Tik surenkamos sodų ar daržų gėrybės, o draudžiami turėti daiktai.

Rugsėjo 8 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai priėmimo -paskirstymo patalpoje atliko kratą savarankiškai arešto bausmės atlikti atvykusiam nuteistajam. Kratos metu tarp asmeninių vyriškio daiktų buvo rastas ir paimtas mobilus telefonas „SAMSUNG“ su SIM kortele „EŽYS“ ir SD kortele „SANDISK“.

Dar keli draudžiami kalintiesiems turėti radiniai pareigūnų rankose atsidūrė rugsėjo 9-osios rytą. Saugumo valdymo skyriaus specialistams atlikus sporto salės apžiūrą, viename iš treniruoklių buvo rastas miniatiūrinis mobilusis telefonas MRT L8STAR su SIM kortele „LABAS“. Gyvenamųjų kamerų rytinio patikrinimo metu, kameroje, už lango grotų, pareigūnai aptiko ir paėmė mobiliojo ryšio telefoną „L8STAR“ be SIM kortelės. Visos kratos užfiksuotos vaizdo registratoriumi.

„Nežadame jokio pakantumo bandantiems disponuoti draudžiamais daiktais. Atvirkščiai, dėsime visas pastangas, aktyviai dirbsime, kad išgyvendintume norą laužyti taisykles.“- sakė Saugumo valdymo skyriaus viršininkas Paulius Blažukas

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 9 d. 14:41