Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

PAREIGŪNAI DEMONSTRAVO PUIKŲ FIZINĮ PASIRENGIMĄ IR ŠAUDYMO ĮGŪDŽIUS

2022-06-23

Birželio 17 - 23 dienomis Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnai laikė kasmetines atitikties fizinio pasirengimo reikalavimams įskaitas.

Fizinio pasirengimo reikalavimus sudaro kompleksas fizinių pratimų, susijusių su jėga, greičiu, vikrumu, ištverme ir lankstumu, kuriuos pareigūnas turi atlikti per nustatytą laiką ir surinkti atitinkamai nustatytą taškų skaičių.

Po atitikties fizinio pasirengimo reikalavimams įskaitų laikymo, pareigūnai vyko į Noreikių kaime esantį VšĮ „Praktinio šaudymo centrą“. Išklausius saugaus elgesio su šaunamuoju ginklu instruktažą, prisiminus technines ginklo charakteristikas, šaudymo pratimų eigą, pareigūnai ginklo valdymo įgūdžius pademonstravo atlikdami pratimus numatytus Šaudybos organizavimo pataisos pareigūnams apraše.

Fizinio pasirengimo ir šaudymo įskaitų rezultatai dar kartą įrodo, kad pataisos pareigūnai yra puikios fizinės formos, taiklūs ir profesionaliai pasiruošę tarnybai.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 23 d. 13:45