Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

KREPŠINIO VIRUSAS NEAPLENKĖ IR KALINČIŲJŲ

2022-09-01

Prasidedantis Europos krepšinio čempionatas – didelė šventė krepšinio aistruoliams. Nuteistiesiems – taip pat. Įkalinimo įstaigose galima sakyti – didžiausią susidomėjimą ir emocijas išlaikantis renginys.

Palaikyti Lietuvos krepšinio rinktinę rengiasi ir krepšiniui neabejingi Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalintys suimtieji ir nuteistieji. Jie ne tik seks ir sirgs žiūrėdami per televiziją ar radiją transliuojamas krepšinio rungtynes, Resocializacijos skyriaus specialistai krepšinio fanams parengė specialią, su krepšiniu susijusią, Europos krepšinio čempionato metu vyksiančią užimtumo programą.

„Krepšiniui skirti renginiai prasidėjo rugpjūčio 31 d. krepšinio 3 prieš 3 varžybomis“- pasakojo Resocializacijos skyriaus specialistė Jorūnė Ramoškaitė.

Jėgas krepšinio aikštelėje išbandė kalinčiųjų iki gyvos galvos ir ūkio aptarnavimo būryje dirbančiųjų komandos. Varžybose sėkmė lydėjo dirbančius nuteistuosius. Ryškia rungtynių lydere tapusi ūkio aptarnavimo būrio komanda apdovanota simboline nugalėtojų taure, kurią pagamino kūrybingi jų kolegos.

Nesiryžtančius išbėgti į krepšinio aikštelę, resocializacijos pareigūnai iki pat Europos krepšinio čempionato pabaigos kvies dalyvauti viktorinoje „Antroji Lietuvos religija“. Viktorinoje – 12 klausimų apie krepšinį, Europos krepšinio čempionatų istoriją. Kaip teigia viktorinos organizatoriai, nebūtina laimėti, daug svarbiau - sužinoti kažką naujo, plėsti savo akiratį.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 1 d. 11:44