Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

KOVO 8-ĄJĄ KALINTIEJI MOTERIMS LINKĖJO TAIKAUS GYVENIMO

2022-03-08

Šiandien kovo 8-oji, Tarptautinė moterų solidarumo diena, daugelio vadinama Tarptautine moters diena – dar viena proga išreikšti pagarbą, parodyti dėmesį šeimos moterims (mamoms, žmonoms, draugėms, dukroms, močiutėms ir t.t). Šimtai žmonių antradienį susirinko prie Ukrainos ambasados pareikšti solidarumo su šalies, patiriančios Rusijos invaziją, moterimis, nes šiandien nėra taip svarbu apdalinti pažįstamas moteris tulpėmis. Daug svarbiau visomis išgalėmis padėti karo žiaurumus patiriančioms moterims.

Apie tai Šiaulių tardymo izoliatoriaus specialistai diskutavo su kalinčiaisiais. Kiekvienai moteriai yra svarbus saugumo jausmas, kurio šiandien ypatingai trūksta Ukrainos moterims karo siaubą patiriantiems vaikams. Tad resocializacijos specialistai skatino pažvelgti ne į „paradinę“ Tarptautinės moters dienos prasmę, o pagalvoti apie tai, ką kiekvienas iš mūsų gali padaryti, kad šalia esantiems nesukelti skausmo, kančių. Dauguma izoliatoriuje kalinčių vyrų išsiuntė pačių sukurtus atvirukus jiems brangioms moterims. Tarp daugybės įprastų linkėjimų buvo ir šiandien svarbiausias – taikaus gyvenimo.

Kalinčiųjų gaminti gėlių žiedai – ir resocializacijos pareigūnių rankose. „Kad viskas būtų gerai, meilės ir taikos“,- bene dažniausiai šiandien skambėjęs palinkėjimas.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. kovo 8 d. 15:16