Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

KOLEKTYVĄ PAPILDĖ NAUJOS DARBUOTOJOS

2022-02-24

Visai neseniai Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvą papildė naujos darbuotojos: Veiklos organizavimo skyriaus raštvedė Ilona Meilienė ir Turto valdymo skyriaus specialistė suimtųjų ir nuteistųjų apiprekinimui Laima Bračienė. Išėjus iš darbo ilgametei įstaigos bibliotekininkei jos pareigos patikėtos iki šiol Turto valdymo skyriuje besidarbavusiai Erikai Urbonienei.

 

I. Meilienė pasakojo, kad dokumentų administravimas jai – ne naujiena, nes kone dešimtmetį vienoje valstybinėje įmonėje dirbo duomenų įvesties specialiste. Tiesa, elektroninė dokumentų valdymo sistema jai neįprasta, tačiau stengiasi greit perprasti darbo su ja subtilybes. „Kolegės padeda, paaiškina, pamoko, kasdien sekasi vis geriau“,- sakė I. Meilienė. Ji Šiaulių kolegijoje baigė vadybos ir verslo administravimo studijų krypties buhalterinės apskaitos programą. I. Meilienę su darbo specifika supažindina paskirta kuratorė. Visiems, pradėjusiems dirbti įstaigoje adaptacijos laikotarpiu didžiausią pagalbą suteikia paskirtieji kuratoriai – kolegos, turintieji daug praktinės darbo patirties ir galintieji naujokams suteikti vertingų žinių ne tik apie darbo pobūdį, bet ir supažindinti su kolektyvu, jo tradicijomis bei vertybėmis.

 

 

Turto valdymo skyriaus naujoji specialistė Laima Bračienė, kurios pagrindinis darbas – organizuoti kalinčiųjų apsipirkimą įstaigos parduotuvėje, neslėpė, kad nerimavo, ar pavyks susidoroti su jai neįprastomis funkcijomis. L. Bračienė yra dirbusi pardavėja, administratore. „Turiu klientų aptarnavimo, konsultavimo įgūdžių, išmokau problemas spręsti greitai, planuoti savo laiką, suvaldyti stresines situacijas, manau tai man padės ir šiame darbe“,- sakė L. Bračienė. Draugiški kolegos naujajai specialistei padeda kuo gali: patarimu, geru žodžiu ir ragina labiau pasitikėti savo jėgomis. Laima yra baigusi Šiaulių kolegiją, turizmo administravimo specialybę.

 

 

 

E. Urbonienės nauja darbuotoja nepavadinsi, ji kurį laiką darbavosi Turto valdymo skyriuje ir sekėsi jai puikiai. „Pagal išsilavinimą esu filologė. Darbas bibliotekoje man artimesnis, pati labai mėgstu skaityti. Šioje srityje galėsiu daug daugiau nuveikti“- sakė E. Urbonienė. Ji apsipranta su naujomis bibliotekininkės pareigomis. „Knygas nunešu į kameras. Kalintieji priima pozityviai, džiaugiasi galimybe skaityti, domisi bibliotekos naujienomis“- pasakojo bibliotekininkė. Ji jau turi minčių kaip atnaujinti knygų fondus, nes dauguma knygų jau gerokai „suskaitytos“. „Žinoma, pradėjusi darbus bibliotekoje jaučiau šiokį tokį įpareigojimą - vis dėlto prieš mane dirbusi bibliotekininkė čia praleido net 40 metų. Pakeisti tokį žmogų gali būti nelengva. Kaip bebūtų, viliuosi, kad pavyks ir toliau puikiai organizuoti bibliotekos veiklą: ne tik tęsti jau pradėtus darbus, bet ir atrasti naujų galimybių, kaip paskatinti suimtuosius ir nuteistuosius skaityti bei domėtis literatūra“,- ateities planais dalijosi E. Urbonienė.

 

Naujoms kolegėms linkime sėkmės karjeroje!

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. vasario 24 d. 20:43