Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Suimtojo slėptas telefonas atsidūrė pas pareigūnus

2022-10-10

Spalio 7 d. į Šiaulių tardymo izoliatorių iš Šiaulių miesto policijos komisariato atgabentas suimtasis Saugumo valdymo skyriaus pareigūnams apie tai, kad turi paslėptų draudžiamų daiktų neužsiminė. Priėmimo-paskirstymo patalpoje buvo atlikta visuminė vyriškio ir jo atsigabentų asmeninių daiktų krata. Būtent tarp daiktų pataisos pareigūnai rado ir paėmė mobiliojo ryšio telefonas „Sony Ericsson“ su mikro SD atminties kortele. Krata fiksuota vaizdo registratoriumi, taip nepaliekant suimtajam galimybės nusikratyti sąsajų su rastuoju telefonu.

 

Suimtųjų ir nuteistųjų priėmimo - paskirstymo patalpose saugumo valdymo specialistai atidžiai apžiūri į izoliatorių atvykusiojo asmeninius daiktus, jo vilkimus drabužius, kilus įtarimams - atliekamos visuminės kratos, kurių metu aptinkami bandyti įsinešti draudžiami daiktai. Juos pažeidėjai slepia drabužiuose, dantų pastoje, skutimosi putų flakonuose, batų paduose, kūno ertmėse ar net apsauginėse veido kaukėse.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 10 d. 11:48