Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Šiaulių kalėjimo pareigūnai ir darbuotojams – atnaujinta sporto salė

2023-04-05

Nuo šių metų balandžio 1 d. Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjimo pareigūnai ir darbuotojai turi galimybę sportuoti ir gerinti fizinę formą atnaujintoje sporto salėje tiek tarnybos, tiek ir laisvu nuo jos metu.

 

Remonto metu padidinta pareigūnų ir darbuotojų sporto salės erdvė, grindys išklotas tatamiu, taip pat atnaujintas sportinis inventorius. Remonto darbus atliko Ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji.

 

Pagal Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų fizinio pasirengimo reikalavimų ir atitikties šiems reikalavimams tikrinimo tvarkos aprašą fizinio pasirengimo pratybos, reikalingos pasirengti pareigūnams, kad atitiktų fizinio pasirengimo reikalavimus, organizuojamos ne rečiau kaip kartą per savaitę tarnybos metu. Budinčiųjų pamainų pareigūnams sudaroma galimybė sportuoti ir laisvu nuo tarnybos metu, įskaitant sporto valandas į tarnybos laiką.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. balandžio 5 d. 14:47