Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Šiaulių kalėjimo nuteistieji unikaliai nustebino moteris

2023-03-09

Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjimo ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji visą savaitę „paslapčia“ ruošėsi ir kovo 8-osios, Tarptautinės moterų solidarumo dienos, ryte maloniai nustebino į darbą atvykusias kalėjime dirbančias moteris. Įėjimo į režiminį korpusą sienas puošė pačių nuteistųjų padaryti darbeliai. Nors šią dieną Šiauliuose oras buvo gana žiemiškas – snigo ir pustė, pūtė stiprus besikeičiančios krypties vėjas, tačiau nuo tvoros į ateinančius žvelgė ne tik užrašas su sveikinimu, bet ir meniškai nutapyti moterų portretai, gėlės bei ant tvoros tupinčios įvairiaspalvės papūgos, kurios šią šventinę dieną „pasiklydo ir sumaišė Brazilijos džiungles su Lietuvos žiemišku pavasariu“.

 

Šiaulių kalėjimo kolektyvas liko dėkingas už šią nuteistųjų staigmeną. Paminėtina, kad nuteistieji unikaliai rengiasi paminėti ir kitas šventes, į renginius, kiek tik įmanoma, stengiamasi įtraukti ir kamerose esančius nuteistuosius. Šis pavasaris Šiaulių kalėjime žada pateikti daugiau malonių staigmenų tiek patiems nuteistiesiems, tiek ir darbuotojams.

 
 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 9 d. 09:58