Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Rankų lenkimo varžybos abejingų nepaliko

2022-06-30

Šiaulių tardymo izoliatoriuje vyko rankų lenkimo varžybos. Savo ištvermę ir jėgą išdrįso išbandyti 9 kalinamieji. Varžybų pradžioje dalyviai išklausė varžybų taisykles, kurias išaiškino varžybų teisėjas – štangos spaudimo Lietuvos čempionas ir Pasaulio vicečempionas, Saugumo valdymo skyriaus specialistas Linas Palivonas.

Rankų lenkimo varžytuvės daugelyje pasaulio valstybių rengiamos nuo senų laikų. Mūsų šimtmetyje rankų lenkimo varžybos dažniausiai buvo vykdomos įvairių švenčių metu, kur savo jėgas galėdavo išbandyti visi norintys. Lietuvoje rankų lenkimo varžybos organizuojamos nuo 1990 metų. Jos vykdavo prie specialių stalų, rankas lenkiant atsisėdus.

Dalyviai pasisėmė ne tik gerų emocijų, bet pasitaikė ir tokių, kurie savo jėgas tokioje dvikovoje išbandė pirmą kartą gyvenime. Po įnirtingos kovos, paaiškėjo nugalėtojai, kurie buvo apdovanoti unikaliais prizais, kuriuos gamino vienas iš įstaigoje bausmę atliekančių nuteistųjų.

Palivonas

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 30 d. 15:39