Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

PRISIEKĖ NAUJA PAREIGŪNĖ

2022-08-22

Paskutinioji rugpjūčio savaitė Šiaulių tardymo izoliatoriuje prasidėjo naujos pareigūnės priesaika. Prieš kolegų rikiuotę stojusi naujoji Saugumo valdymo skyriaus specialistė Toma Švedarauskaitė prisiekė gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti pareigas bei saugoti gerą pareigūno vardą. Izoliatoriaus vadovo funkcijas atliekantis direktoriaus pavaduotojas Almantas Pranskūnas pasveikino T. Švedarauskaitę tapus komandos nare ir palinkėjo sėkmės tarnyboje. Vadovas pažymėjo, kad priesaika susijusi ne tik su naujomis pareigomis, bet ir su didžiule atsakomybe prieš save, kolektyvą, visuomenę, tad labai svarbu pozityviai nusiteikti, tuomet ir tarnyba seksis ir bus lengva rasti bendrą kalbą su kolegomis, mokytis pataisos pareigūno profesijos subtilybių, įnešti į jos tobulinimą savo indėlį.

T.Švedarauskaitė Šiaulių universitete yra baigusi kūno kultūros ir sporto pedagogikos bakalauro ir kūno kultūros ir sporto edukologijos magistro studijas, dirbusi vadovaujamą arbą vienoje iš miesto bendrovių. Tai, kad tuomet dar būsimoji pareigūnė – puikiai fiziškai pasirengusi tarnybai kandidatų vertinimo komisija pastebėjo per fizinio pasirengimo patikrą. Visus reikalingus fizinius testus T. Švedarauskaitė išlaikė aukščiausiais balais.

Šiaulių tardymo izoliatorius vykdo atrankas ir konkursus į laisvas pataisos pareigūnų pareigybes. Informacijos ieškokite įstaigos tinklalapyje.

Priesaika2208

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 22 d. 13:29