Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

KALĖDAIČIAI DARBUOTOJAMS IR KALINTIESIEMS – IŠ VYSKUPO RANKŲ

2019-12-20

2019 m. gruodžio 18 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojus, pareigūnus bei suimtuosius ir nuteistuosius aplankė ypatingi svečiai – Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir klebonas Saulius Matulis. Vyskupas Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojams ir pareigūnams palinkėjo prasmingo, kupino vilties ir meilės gyvenimo ir visus palaimino. Vyskupas E. Bartulis aplankė visus įkalinimo įstaigoje kalinčius asmenis, išreiškusius norą susitikti su juo. Užsukęs į rėžiminį korpusą, Šiaulių vyskupas kiekvienam norinčiam įteikė po kalėdaitį, kalendorių, paspaudė rankas, pasikalbėjo sielovados klausimais, palaimino.

Prieššventinis vyskupo E. Bartulio apsilankymas įstaigoje – graži tradicija, kurios nekantriai laukia ir darbuotojai ir kalintieji. Aukšto dvasininko malda, moralinis paskatinimas neprarasti vilties ir nešama žinia – jūs nesate vieniši, pamiršti, su Jumis esu aš ir visuomet su jumis yra Viešpats, suteikia pasitikėjimo ir tikėjimo, sutelkia prasmingų ir kilnių tikslų įgyvendinimui.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 20 d. 10:24
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos