Naujienos

APIE RUDENS ŠVENTES – MENO KALBA

2020-11-04

Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalinčiųjų prižiūrimose lysvėse užderėjo auksaspalviai moliūgai. Įstaigos Saugumo valdymo skyriaus specialistai dinaminei priežiūrai Andrius Petkevičius, Ilona Čeponkienė, Odeta Jarmantavičienė ir Ieva Laurinavičė suorganizavo renginį, kurio metu ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji skobė moliūgus, suimtieji, kuriems taikoma dinaminė priežiūra, piešė plakatus, kuriuose atsispindėjo ir nuo moliūgų neatsiejama Helovino tema, o nuteistieji iki gyvos galvos bandė įveikti specialistų sudarytus testus, kuriuose buvo klausimų ir apie moliūgus, ir apie rudenį, ir apie Lietuvoje vis dar prieštaringai vertinamą, bet jaunimo mėgstamą Heloviną.

Kas svarbiau – Visų šventųjų diena, Vėlinės ar triukšmingasis Helovinas, bandė sau atsakyti ir Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomos suimtosios. Resocializacijos skyriaus specialistė Julija Makauskienė suimtosiomis pasiūlė išbandyti unikalią piešimo dantų pasta techniką. Taip gimė nuoširdūs, išraiškingi darbai, pasakojantys apie kiekvienos kūrėjos santykį su rudens šventėmis.

Dėl infekcijų kontrolės reikalavimų renginys vyko griežtai laikantis higienos reikalavimų. Pandemija verčia ieškoti naujų formų. „Renginiai tampa daugiau kameriniai, organizuojami tik vienoje patalpoje kartu laikomiems suimtiesiems ar nuteistiesiems. Tačiau tai dinaminės priežiūros specialistams sukuria daugiau galimybių pažinti prižiūrimus asmenis, įvertinti jų motyvaciją keisti ir taikyti individualias dinaminės priežiūros priemones“, – sakė Saugumo valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas dinaminei priežiūrai Donatas Mikalauskas.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 4 d. 10:35
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos