Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Antrinės žaliavos virto įspūdingais kūriniais

Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomus suimtuosius ir nuteistuosius resocializacijos specialistė Julija Makauskienė pakvietė kurti mozaikas. „Pirminė idėja buvo supažindinti suimtuosius ir nuteistuosius su naujomis kūrybinės raiškos technikomis, t. y. naudojant pistacijų lukštus ir antrines žaliavas kurti mozaikas.“,- pasakojo J. Makauskienė. Įsibėgėjus kūrimo procesui mozaikoms buvo panaudotos ir sudėvėtų rūbų skiautės, siūlų likučiai, žolelių arbatos lapeliai, kruopos, kartoninės dėžės, tuščios arbatos pakuotės ir akvarelė. Dalyviai taip įsitraukė į kūrybos procesą, kad iš antrinių žaliavų sukūrė ne tik mozaikas, bet ir piešinius, dailias dėžutes smulkmenoms susidėti. Darbai traukia akį savo išskirtinumu ir tai gali būti puiki dovana artėjančių švenčių proga.

Tokio pobūdžio užsiėmimai lavina asmenų vaizduotę, saviraišką, praturtina laisvalaikį. Kūrybinių edukacijų dalyviai neretai būtent per meninę saviraišką atranda širdžiai mielus užsiėmimus, kurie gali tapti ir pragyvenimo šaltiniu išėjus į laisvę.

Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 23 d. 13:54

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?