Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Vilnietis „užsidirbo“ ne tik administracinę bylą, bet ir gavo baudą už karantino sąlygų pažeidimą

2021 m. sausio 5 d., apie 16.30 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje iš pareigūno, vykdančio tarnybą apsaugos poste, gautas pranešimas apie atliekamą dviejų paketų permetimą į įstaigos teritorijos 2-ą būrį. Paketus paėmė nuteistieji, tačiau pareigūnams sureagavus operatyviai buvo nedelsiant atliktos kratos, kurių metu paketai buvo surasti ir paimti. Išardžius paketus buvo rasta: 5 mobiliojo ryšio telefonai, 37 SIM kortelės, 5 USB laidai, 3 įkrovikliai, 2 vnt. laisvų rankų įrangos.

Tą pačią dieną, apie 18.00 val., patruliuodami prie Pirmojo sektoriaus prieigų, patrulinės grupės pareigūnai tamsoje pastebėjo besiartinantį siluetą. Pamatę, kad šis asmuo visas purvinas bei šlapias, nutarė, kad tai galimas pažeidėjas. Asmuo buvo sulaikytas ir pristatytas į administracines patalpas išsiaiškinti. Sulaikytasis prisipažino, kad atvyko iš Vilniaus ir su savimi turi du „kūlius“, t. y. paketus, kuriuos ketino permesti į Pirmojo sektoriaus teritoriją, bet pasiklydo miške ir to padaryti nepavyko. Išardžius paketus buvo rasta: 3 mobiliojo ryšio telefonai, 2 SIM kortelės. Tuo pat metu buvo sulaikytas ir šalia įstaigos miško keliu važinėjantis automobiliu, vairuotojas, kuris, kaip įtariama, laukė permetusio nuteistiesiems daiktus draugo.

Apie įvykį pranešta policijos pareigūnams, kurie atvykę abiem sulaikytiems piliečiams surašė administracinio pažeidimo protokolą už karantino taisyklių nesilaikymą bei skyrė po 250 eurų baudas.

Taip pat, asmenims už bandymą perduoti draudžiamus daiktus nuteistiesiems, gresia iki 3 tūkst. eurų baudos pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 str. „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“.

 

 

 

Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 6 d. 16:30

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos