Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Viktorina „Lietuvos miestai ir ne tik“

2021-01-18

2021 m. sausio 15 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje suorganizuota viktorina „Lietuvos miestai ir ne tik“, skirta Klaipėdos krašto dienai paminėti.

Laikantis visų karantino reikalavimų, 5-ojo būrio nuteistieji galėjo pasitikrinti savo turimas žinias ir papildyti žinių bagažą įdomiais faktais apie Lietuvos miestus ir miestelius, jų pastatų architektūros stilių. Apie žinomus architektus ir garsius rašytojus, kurie gyveno, dirbo ir kūrė Lietuvoje. Apie laukinius gamtos kampelius, tapusius paveldo objektais ir pamėgtomis turistų lankytinomis vietomis.

Tokio pobūdžio veiklos padeda ugdyti nuteistųjų loginį mąstymą, bendruomeniškumą, leidžia lengviau spręsti iškilusias problemas. Kuo daugiau žinių turėsime apie Lietuvą, tuo labiau vertinsime kokiame nuostabiame krašte gyvenamame.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 18 d. 15:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos