Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Vasaros skaitymo iššūkis įsibėgėjo

2019-07-09

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmasis sektorius, pasirašydamas bendradarbiavimo sutartį su Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Jasiuliškio kaimo padaliniu, sudarė galimybę nuteistiesiems įsitraukti į visoje Lietuvoje vykstantį vasaros skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“.

Kaip teigia šio iššūkio organizatoriai: „Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos skelbia vasaros iššūkį, kurio metu įvairaus amžiaus žmonės kviečiami dalyvauti skaitymo varžytuvėse. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti bent jau 5 knygas.“

Pasirinkti knygas reikia pagal tam tikrą užduotį:

  1. Lietuvių autoriaus knygą;
  2. Knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;
  3. Knygą apie keliones;
  4. Knygą geltonu viršeliu;
  5. Knygą, kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės kaip ir dalyvio vardas.

Šiame iššūkyje panoro dalyvauti ir jau pradėjo skaityti knygas 10 Pirmojo sektoriaus nuteistųjų. Norinčiųjų būrys nuolat didėja. O vienas dalyvių jau įveikė visas užduotis ir kartoja jas dar kartą.

Bendradarbiavimas su biblioteka suteikia galimybę nuteistiesiems gauti įvairesnių ir naujesnių knygų, skatina pozityvų užimtumą. O kruopščiai parinktos knygos veikia kaip biblioterapijos priemonė: padeda analizuoti ir atpažinti savo elgesį, jausmus, gilintis į tarpasmeninių santykių aspektus ir pan.

Šiuo metu Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 661 nuteistasis.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 9 d. 15:37