Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Švento Valentino dienos fotokonkursas

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Veiklos organizavimo skyriaus darbuotojai paminint Šv. Valentino – Įsimylėjėlių dieną sugalvojo surengti vestuvinių nuotraukų fotokonkursą, kuriame buvo galima pasigrožėti užfiksuotomis gražiausiomis įstaigoje dirbančių darbuotojų šventės akimirkomis.

Šiam konkursui reikėjo nemažai laiko pasiruošti, sunkiausia buvo įkalbėti darbuotojus atnešti nuotraukas ir kartu su kolegomis prie arbatos puodelio pasidalinti tos dienos užfiksuotais kadrais.

Visos fotokonkurse dalyvavusios nuotraukos buvo neapsakomo grožio, visų veiduose buvo matomos plačios šypsenos, akys spindėjo iš meilės vienas kitam. Visai nesvarbu ar santuoka vyko prieš metus, dešimt, dvidešimt ar trisdešimt metų, galbūt kažkieno jau ir iširo, tačiau tą dieną nuotraukose visi atrodė laimingi ir įsimylėję žmonės.

Svarbiausia šio Švento Valentino dienos fotokonkurso dalis, jog reikėjo pabandyti atspėti kieno iš kolegų tai vestuvės?

Daug dėmesio ir diskusijų vyko prie nuotraukų stendo, tačiau atspėti visus nuotraukose esančius kolegas buvo sudėtinga užduotis. Susumavus fotokonkurso rezultatus simbolinėmis dovanėlėmis buvo apdovanoti tie asmenys, kurių niekas negalėjo atpažinti ar tiesiog visai ne tais asmenimis palaikė bei išrinkta viena jaunavedžių pora, kuri pragyveno kartu daugiau nei 37 metus ir išliko mažiausiai pasikeitę, tokie patys mylintys, laimingi ir besidžiaugiantys gyvenimu.

Dauguma galvoja, kad vasario 14-ąją švęsti Meilės dieną išgalvojo tiesiog linksmybių ištroškę žmonės bei apsukrūs verslininkai. Bet iš tiesų šventojo Valentino diena yra švenčiama jau daugiau nei 1500 metų. Šią dieną milijonai pasaulio žmonių prisipažįsta, kad myli, ir sužino, kad yra mylimi.

Pasaulyje vasario 14-ąją vyksta įvairūs renginiai, siekiama naujų rekordų: rengiami ilgiausio bučinio konkursai, vienu metu tuokiama daug porų ir daug kitų.

Pamirškite šaltas, niūrias dienas, nes reikia švęsti pačią karščiausią metuose dieną - Meilės dieną.

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 14 d. 14:39

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos