Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Vadovybės ir įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo atstovų susirinkimas

2019-09-26

2019 m. rugsėjo 24 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijoje buvo organizuotas vadovybės ir įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo atstovų susirinkimas. Susirinkime dalyvavo įstaigos vadovybė, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Imuniteto skyriaus viršininkė Jurga Mickienė bei įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo atstovai.

Pasitarimo metu buvo aptarta nuteistųjų įdarbinimo klausimai, darbo drausmė ir informuota apie darbdavio santykius su nuteistaisiais. Direktorius Dainius Sušinskas susirinkusiuosius supažindino su trimis nuteistųjų, kurie yra įdarbinami kategorijomis. Trumpai paaiškino skirtumus tarp nuteistųjų atliekančių bausmę Atvirojoje kolonijoje, Pusiaukelės namuose bei nuteistųjų, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos už pataisos įstaigos teritorijos ribų. Darbdaviams buvo pateiktos informacinės atmintinės, kuriose pateikta pagrindinė svarbiausia informacija. Kalėjimų departamento prie teisingumo ministerijos Imuniteto skyriaus viršininkė Jurga Mickienė susirinkusiesiems trumpai priminė elgesio normas su nuteistaisiais, ir ką konkrečiu atveju reiktų daryti.

Vykusios diskusijos su įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo atstovais metu buvo aptarti aktualūs iškilę klausimai ir galimi jų sprendimo būdai. Visi darbdaviai buvo raginami teikti siūlymus numatyta tvarka, esant neaiškumams susisiekti su pataisos įstaigos administracija šitaip siekiant priimti geriausią sprendimą.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 26 d. 12:51
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?