Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Užkardyti „šventiniai“ permetimai

2019-07-08

2019 m. liepos 6 d., apie 1.50 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste gautas pranešimas apie atliktą permetimą į gamybinę zoną. Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą, nedelsiant nubėgo į įvykio vietą, apžiūrėję apsaugos perimetro ruožus surado 8 paketus. Pareigūnai išardę ir apžiūrėję paketus juose rado: 24 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 4 SIM korteles, laisvų rankų įrangų, 10 vnt. USB įkrovimo laidų, 9 vnt. plastikinių butelių su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą (viso apie 3 l) ir 347 įvairių spalvų kapsules bei sutrupėjusias jų dalis.

2019 m. liepos 7 d., apie 1.25 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste gautas pranešimas apie atliktą permetimą į gamybinę zoną. Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą, nedelsiant nubėgo į įvykio vietą, apžiūrėję apsaugos perimetro ruožus surado 7 paketus. Pareigūnai išardę ir apžiūrėję paketus juose rado: 27 mobiliojo ryšio telefonus, 13 vnt. USB įkrovimo laidų, plastikinį butelį su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą (apie 200 ml) ir apie 200 g sausų mielių.

Tą pačią dieną apie 16.00 val. iš Pirmojo sektoriaus Saugumo valdymo skyriaus apsaugos posto gautas pranešimas, kad į 5-ą lokalinį sektorių buvo įvykdytas galimai nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų permetimas. Budinčiosios pamainos pareigūnaiskubiai sureagavo į gautą pranešimą, nedelsiant nubėgo į įvykio vietą, surado permestą paketą. Pareigūnams atlikus šio paketo apžiūrą, jame rasta galimai narkotinės medžiagos ir 120 vnt. tablečių medikamentinio preparato ,,Clonazepam“. Užkardyti paketai perduoti Kriminalinės žvalgybos skyriui. Dėl rastų galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį.

Patruliuojantiems įstaigos pareigūnams asmenų įvykdžiusių permetimus sulaikyti nepavyko, bet dokumentinė medžiaga su daiktiniais įrodymais bus perduota į Kaišiadorių policijos komisariatą tolimesniam sprendimui priimti.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 671 nuteistasis, o Antrajame sektoriuje 865 nuteistieji.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 8 d. 16:26