Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Užkardyti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų permetimai

2019-05-09

2019 m. gegužės 8 d. apie 2.05 val. iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus pareigūno, vykdančio tarnybą apsaugos poste, gautas pranešimas apie atliktą permetimą į gamybinės zonos teritoriją. Saugumo valdymo skyriaus budintys pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą, nubėgo į įvykio vietą ir teritorijoje rado 10 paketų. Išardžius paketus juose buvo 21 mobiliojo ryšio telefonas, 7 įkrovikliai ir 11 SIM kortelių.

Tą pačią dieną apie 9.35 val. Antrojo sektoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai tikrindami apsaugos perimetrus, pastebėjo, kad tarp 7 ir 8 apsaugos postų į pataisos įstaigos teritoriją nepažįstamas asmuo įmetė 2 paketus. Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai išardę ir apžiūrėję minėtus paketus, juose rado 6 mobiliojo ryšio telefonus, 5 SIM korteles, laisvų rankų įrangą, įkroviklius ir USB laidus.

Visi atlikti permetimai pareigūnų buvo užkardyti laiku. Draudžiami nuteistiesiems turėti daiktai nuteistųjų nepasiekė.

            Patruliuojantiems įstaigos pareigūnams asmenų įvykdžiusių permetimus sulaikyti nepavyko, bet dokumentinė medžiaga su daiktiniais įrodymais bus perduota į Kaišiadorių policijos komisariatą tolimesniam sprendimui priimti.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 632, o Antrajame sektoriuje 773 nuteistieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 9 d. 13:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos