Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Užkardyti net du nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų perdavimai

2019-01-23

2019 m. sausio 21 d. apie 16:25 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-o sektoriaus Apsaugos skyriaus patruliuojantys pareigūnai pastebėjo, kad sniege yra pėdsakai asmenų, kurie galimai ruošiasi daryti permetimą.

Apie galimą permetimą patruliai informavo 1-o sektoriaus budinčią tarnybą. Pareigūnai skubiai reagavo ir nuvyko į įvykio vietą.

Buvo pastebėta, jog vienas paketas įkrito į išorinį įstaigos perimetrą, o du paketai į gyvenamąją zonos teritoriją ir juos nuteistiesiems pavyko paimti. Apie įvykį buvo informuoti budintys pareigūnai, tačiau nuteistųjų sulaikyti nepavyko.

Tą pačią dieną apie 17.20 val. iš 1-o sektoriaus apsaugos posto buvo gautas dar vienas pranešimas apie atliktą penkių paketų permetimą į gamybinės zonos teritoriją. Du paketai įkrito į išorinį perimetrą. 1-o sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai atlikę neplaninę kratą gamybinėje zonoje rado kitus tris paketus.

Išardžius paketus rasta 15 mobilaus ryšio telefonų, 11 SIM kortelių, 7 mielių pakeliai, 9 vienkartiniai švirkštai, 18 vienkartinių švirkštų adatų, 3 USB laidai, adapteris ir 3 buteliukai anabolinių steroidų. Patruliuojantys įstaigos pareigūnai bandė asmenis, įvykdžiusius permetimus, persekioti pagal sniege paliktus pėdsakus. Greitai buvo pastebėti du asmenys, kurie iš skirtingų miško pusių bėgo link ant kelio stovėjusio automobilio, kuriame laukė dar du asmenys.

Nors įstaigos patruliuojantiems pareigūnams pažeidėjų sulaikyti nepavyko, tačiau juos atpažino. Tai gerai žinomi ir nuolatiniai asmenys, susibūrę į grupę ir vykdantys teisės pažeidimus.

Dėl šių asmenų vykdomų teisės pažeidimų bus papildomai kreipiamasi į policijos komisariatą, o dokumentinė medžiaga su daiktiniais įrodymais bus perduota į Kaišiadorių policijos komisariatą tolimesniam sprendimui priimti.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ame sektoriuje bausmę atlieka 662 nuteistieji.
Įstaigos darbuotojai ir toliau stengiasi, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų daiktų turėti, patekimą į įstaigą.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 23 d. 14:39
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos