Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Užkardyti du draudžiamų daiktų patekimai į įstaigą

2019-02-08

2019 m. vasario 7 d. apie 8.30 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai atliko neplaninę kratą gamybinės zonos teritorijoje, kurios metu buvo aptiktas įvykdytas galimai neleistinų nuteistiesiems turėti daiktų permetimas.

Apie permestus daiktus buvo informuoti budinčiosios pamainos pareigūnai, kurie skubiai sureagavo į gautą pranešimą ir suskubo į įvykio vietą, kurioje buvo aptikti du lipnia juosta apvynioti paketai.

Išardžius paketus, juose rasta: 2 mobilaus ryšio telefonai, 3 SIM kortelės, apie 30 g mielių, vienas adapteris su laidu, kirpimo mašinėlė su kirpimo antgaliais ir keturios USB jungtys.

Tą pačią dieną apie 18.15 val. iš Pirmojo sektoriaus apsaugos posto buvo gautas dar vienas pranešimas apie atliktą permetimą į 2-o būrio teritoriją. Buvo mesti keturi paketai. Trys paketai įkrito į apsaugos perimetrą, o vienas į 2-o būrio teritoriją, tačiau Saugumo valdymo skyriaus pareigūnų operatyvių veiksmų dėka visi permesti paketai buvo rasti ir paimti.

Išardžius paketus rasti 4 plastikiniai buteliukai po 250 ml skysčio turinčio alkoholio kvapą (iš viso 1 l).

Nors įstaigos patruliuojantiems pareigūnams pažeidėjų sulaikyti nepavyko, tačiau dokumentinė medžiaga su daiktiniais įrodymais bus perduota į Kaišiadorių policijos komisariatą tolimesniam sprendimui priimti.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 689 nuteistieji.

Įstaigos darbuotojai ir toliau stengiasi, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų daiktų turėti, patekimą į įstaigą.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 8 d. 15:36
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos