Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Užkardytas stambus draudžiamų turėti daiktų perdavimas

2019-01-28

2019-01-26 7:53val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-o sektoriaus teritorijoje buvo atliktas neleistinų nuteistiesiems turėti daiktų permetimas. Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai reagavo į gautą pranešimą apie permestus daiktus ir perimetre aptiko du 2(du) lipnia juosta įvyniotus paketus. Juose rasta: 4 mobiliojo ryšio telefonai, 1 telefono kroviklis, 3 vnt. SIM kortelių.

Po užfiksuoto permetimo patrulinei grupei skubiai atvykus į įvykio vietą buvo pastebėtas vienas asmuo bėgantis nuo apsauginės tvoros į miško gilumą. Asmuo buvo persekiotas, sulaikytas ir pristatytas į tarnybines patalpas tolimesniam aiškinimuisi. Kartu su persekiojamu asmeniu buvo sulaikytas ir jį atvežęs pilietis. Vienas iš minėtų sulaikytųjų asmenų jau ne kartą yra sulaikytas bandant permesti draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus į įstaigos teritoriją.

Į įvykio vietą buvo iškviesti Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai. Atvykus policijos pareigūnams buvo patikrintas permetimą atlikusio asmens automobilis, kurio bagažinėje rasta dar 14 paketų. Sulaikytasis pripažino, kad automobilyje rasti paketai priklauso jam. Išardžius paketus, juose buvo rasta 11 vnt. mobilaus ryšio telefonų, 6 vnt. SIM kortelių, 2 vnt. telefono kroviklių, 4 vnt. kroviklio laidų, 8 talpos po 0.25 l. (2 l.) skysčio turinčio alkoholio kvapą.

Sulaikyti asmenys ir užkardyti draudžiami nuteistiesiems turėti ir laikyti daiktai buvo perduoti policijos pareigūnams tolimesniems veiksmams atlikti.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 28 d. 13:47
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos