Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Užkardytas permetimas

2020-11-12

2020 m. lapkričio 11 d., apie 8. 50 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje apsaugos bokštelyje tarnybą vykdanti pareigūnė pastebėjo kaip asmuo iš laisvės pusės atliko paketo permetimą į pataisos įstaigos Antrojo sektoriaus darbo zonos teritoriją, tarp 4-o ir 9-o apsaugos postų. Pareigūnams nedelsiant nubėgus į nurodytą vietą buvo rastas ir paimtas lipnia juosta apvyniotas paketas.

Išardžius paketą jame buvo augalinės kilmės žalsvos spalvos galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga, trys medicininiai švirkštai su juodos spalvos neaiškios spalvos skysčiu, kaip įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga.

Dėl šio įvykio Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įstaigos pareigūnai įgyvendina įvairias priemones siekdami užkardyti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų patekimą į įstaigą.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 12 d. 15:04
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos