Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Užkardytas permetimas

2020-11-04

2020 m. lapkričio 3 d., apie 12.20 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje gautas pranešimas, kad įvykdytas permetimas iš laisvės pusės į pataisos įstaigos Antrojo sektoriaus darbo zonos teritoriją, tarp cecho Nr. 6 ir katilinės. Pareigūnams nedelsiant nubėgus į nurodytą vietą rastas ir paimtas lipnia juosta apvyniotas paketas.

Išardžius paketą jame rasta augalinės kilmės žalsvos spalvos galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga, du medicininiai švirkštai su juodos spalvos skysčiu, kaip įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga bei gelsvos spalvos kristalizuota, taip pat galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga.

Dėl šio įvykio Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įstaigos pareigūnai įgyvendina įvairias priemones siekdami užkardyti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų patekimą į įstaigą.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 6 d. 11:04
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos