Naujienos

Užkardytas permetimas

2019-01-11

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos iš 2-o sektoriaus, kuriame bausmę atlieka neigiamą įtaką darantys nuteistieji, 39 nuteistieji, kurie atsisakę dirbti, teisti už rezonansinius ar sunkius nusikaltimus, galintys daryti įtaką kitų nuteistųjų resocializacijai ir kriminogeninei situacijai gerinti 2019 m. sausio 9 d. perkelti į naujai įrengto 3-io sektoriaus kamerinio tipo gyvenamąsias patalpas. Tačiau nuolatos ir visokiomis priemonėmis šie nuteistieji bando gauti nuteistiesiems neleidžiamų turėti daiktų.

2019 m. sausio 10 d. apie 20.20 val. per apsaugos perimetro tvorą į 3-io sektoriaus teritoriją buvo atliktas galimai neleidžiamų nuteistiesiems turėti daiktų permetimas.

Nors Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-iame sektoriuje buvo panaikinta ginkluota įstaigos teritorijos perimetro apsauga, ją pakeitė modernios techninės ir inžinerinės priemonės, jų ir budrių Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnų dėka buvo skubiai sureaguota.

Surasta ir paimta du paketai. Paketus. išardę pareigūnai rado keturis mobiliuosius telefonus. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-iame sektoriuje viso bausmę atlieka 552 nuteistieji, atviroje kolonijoje 132 nuteistieji ir 120 nuteistųjų, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos. Administracija visais įmanomais būdais stengiasi užkardyti neleistinų daiktų patekimą, dedamos visos pastangos, kad neleistini daiktai nuteistiesiems į įstaigą nepakliūtų.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 11 d. 11:45
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos