Naujienos

Už netinkamą elgesį nuteistiesiems pradėtos taikyti administracinio poveikio priemonės

2018-12-05

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje 2-ame sektoriuje dviems laisvės atėmimo bausmę atliekantiems nuteistiesiems, dėl netinkamo elgesio pagal pareigūnų pateiktą dokumentinę medžiagą, Kauno apskrities VPK Kaišiadorių PK buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir 2018 m. lapkričio 27 d. priimti nutarimai administracinio nusižengimo bylose.

2018 m. lapkričio 6 d. apie 2.20 val., nuteistieji, būdami apsvaigę nuo alkoholio, vienam - nustatytas 3,30 prom., kitam - 1,50 prom. girtumas, nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams eiti į KPP, elgėsi įžūliai, uniformuotų pareigūnų atžvilgiu vartojo necenzūrinius žodžius, taip pažemindami pareigūnų garbę ir orumą, savo įžūliu, provokuojančiu elgesiu įžeidė pareigūnus, nevykdė jų teisėtų reikalavimų, t.y. padarė administracinius nusižengimus.

Dėl šio fakto, t. y. teisėtų pareigūnų nurodymų ir reikalavimų nevykdymo, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 506 str. 4 d. ir 508 str. 1 d. nuteistiesiems skirtos 100 eurų baudos.

Netinkamas nuteistųjų elgesys nebus toleruojamas ir už jų padarytus nusižengimus bus taikoma ne tik drausminio, bet ir administracinio poveikio priemonės.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 5 d. 13:23
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos