Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Tumpai trunkančios lietuviškos žiemos džiaugsmai

2021-01-21

Ne paslaptis, kad tikra lietuviška žiema su kalnais sniego, minkštomis pusnimis ir nosį kandančiu šaltuku jau keleri metai Lietuvoje tarsi koks deficitas. Neretai ilgai lauktas sniegas taip ir nepasirodo, o jei ir pasirodo – tai tik trumpam.

Nors šv. Kalėdos bei Naujieji metai ir nelepino tikrais žiemos malonumais, 2021 m. sausio mėnuo buvo dosnus šalčiu, sniegu, varvekliais ir minusine, kai kur net -25 laipsnių temperatūra. Taip, kaip ir priklauso tikrai lietuviškai žiemai, kurią dar mena vyresnioji karta, bet visai jos tokios šaltos nėra matę šiuolaikiniai vaikai.

Tad sausio pradžioje iškritus kalnams puraus sniego Pirmajame sektoriuje buvo nekantriai laukiama tos dienos, kai sniegas taps lipnia medžiaga, tinkama kiekvienos žiemos atributo – Senio besmegenio lipdymui.

Ir ta diena išaušo. Šiandien, įvertinę sniego tinkamumą, nuteistieji su azartu kibo į darbą. Per gerą valandą Pirmojo sektoriaus pagrindinėje aikštėje jau puikavosi du sniego seniai Besmegeniai. Pasimėgauti žiemos malonumais suskubo ir nuteistieji, turintys teisę be sargybos arba be palydos išvykti už pataisos įstaigos teritorijos ribų. Besmegeniai už uolų nuteistųjų darbą apdovanojo juos puikia nuotaika, maloniu nuovargiu bei džiugiu ir kūrybišku laisvalaikio praleidimu gryname ore.  

              

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 21 d. 16:52
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos