Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Tėvo dienos proga aktyviai praleistas savaitgalis Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre

2019-06-04

Savaitgalis Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre (toliau-Centras) buvo aktyvus. Tėvo dienai paminėti buvo surengtos tritaškių varžybos, kurias organizavo patys nuteistieji. Gera atmosfera, pakili nuotaika ir noras laimėti vyravo krepšinio aikštelėje. Išsiaiškinus taikliausius žaidėjus visi buvo kviečiami pasivaišinti pačių keptomis picomis. Kol vieni dalyvavo varžybose, kiti nuteistieji plušėjo virtuvėje. Maisto ruoša – lavina socialinius įgūdžius, skatina bendradarbiavimą ir dalinimąsi idėjomis. Centre buvo kepamos įvairiausių rūšių picos, gaminami naminiai picų padažai ir visiems susirinkus prie bendro stalo, skanaujant picas buvo apžvelgta diena, jos įvykiai, pasidžiaugta dienos laimėjimais ir pasidalinta slaptais picų receptais.

Skanus maisto kvapas, pakili nuotaika, bendruomeniškumas mus nukelia arčiau namų. Tai ne pirmas savaitgalis, kada Centre yra gaminamas maistas ir kuriama jauki atmosfera. Nuteistieji kartu su Centro darbuotojais išlaiko šią tradiciją, ir dažną savaitgalį gamina skanų naminį maistą, išbando vis naujus receptus. Mintimis jau galvojama apie būsimą derlių, kuris rūpestingai prižiūrimas Centre esančiame šiltnamyje ir darže. Maisto ruoša skatina socialinius įgūdžius, kurie labai pravers išėjus į laisvę.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 4 d. 08:54
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos