Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Tėvo diena paminėta su žymiais krepšininkais

2019-06-07

Į Trečiojo sektoriaus resocializacijos skyrių kreipėsi krepšinio komandos „Notomas“ Lietuvos krepšinio veteranų prezidentas Tomas Norkus, su prašymu surengti krepšinio rungtynes 3x3, bei tritaškių turnyrą.

2019-05-25 Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistų, bei nuteistųjų iniciatyvos dėka, buvo suorganizuotos atkrentamosios rungtynės, tarp aštuonių nuteistųjų komandų. Nuteistųjų komandos keturi nariai žaidė prieš kitas komandas. Atrinkus pačius stipriausius žaidėjus prasidėjo intensyvios treniruotės, belaukiant krepšinio rungtynių, skirtų „Tėvo dienai“ paminėti.

Krepšinis – įstaigoje viena iš populiariausių sporto šakų, kadangi Lietuva pasižymi begaline meile krepšiniui. Tai puikus užsiėmimas, užtikrinantis geras emocijas.

Lietuvos įžymybės jau ne pirmą kartą apsilanko Pravieniškių pataisos namų - atvirojoje kolonijoje. Šį kartą įstaigos Trečiajame sektoriuje lankėsi Lietuvos krepšininkas, 7 kartus laimėjęs LKL čempionatą, žaidžiantis sunkiojo „krašto pozicijoje Kęstutis Šeštokas ir krepšininkai Rolandas Urkis, Vytautas Sriubas bei veteranų komandos prezidentas Tomas Norkus.

Žinomų krepšininkų komanda sužaidė prieš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, Trečiojo sektoriaus nuteistųjų komandas. Norą kovoti ir siekti užsibrėžtų tikslų demonstravo visos komandos. Į aikštelę išbėgę krepšininkai netausojo jėgų ir žiūrovams padovanojo daug gražių akimirkų: taiklius metimus, apgalvotus derinius ir atkaklią kovą po krepšiu dėl kiekvieno kamuolio. Smagu buvo žiūrėti į Pravieniškių Trečiojo sektoriaus nuteistųjų komandų žaidimą, jiems svarbu buvo žaisti, o ne laimėti.

Po sužaisto krepšinio turnyro svečiams įteiktos vardinės, nuteistųjų rankomis padarytos iš medžio taurės, su krepšinio kamuoliu. Tomas Norkus veteranų komandos „Notomas“ prezidentas nuteistiesiems padovanojo simbolines dovanas. Padėkojo už gražias rungtynių akimirkas, puikią atmosferą, tokią didelę aistrą krepšiniui ir palinkėjo toliau intensyviai sportuoti, nes sportas, pats geriausias vaistas, morališkai atsitiesti, fiziškai stiprinant savo kūną.

Šaunu, kai tokie žmonės atvyksta, aplanko nuteistuosius ir neleidžia jiems nutolti nuo visuomenės. Gražus saulėtas oras ir puiki nuotaika „Tėvo dienos krepšinio turnyre“ tik sustiprino norą daugiau sportuoti ir siekti geresnių rezultatų mėgėjiškame sporte.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 7 d. 10:38
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos