Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Tarptautinės edukacijos dienos progą nuteistieji rungėsi protų mūšyje

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus nuteistieji sausio 31 d. paminėjo Tarptautinę edukacijos dieną. Šia proga buvo surengtas protų mūšis, kuriame didelis dėmesys buvo skiriamas loginiams uždaviniams, matematinėms žinioms bei lietuvių liaudies mįslėms. Renginys sulaukė didelio nuteistųjų susidomėjimo, todėl komandose varžėsi net 58 dalyviai. Protų mūšio metu vyko įtempti skaičiavimai, o kiekvienai užduočiai atlikti buvo skiriamas tam tikras laikas. Visi atsakymai buvo žymimi atsakymų lapuose, vėliau sumuojami rezultatai ir geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos diplomais.

Permainingi rezultatai parodė, jog tokie renginiai moko nuteistuosius diskutuoti, dirbti komandose atsižvelgiant į kito nuomonę ir padeda atsipalaiduoti. Viktorinų metu, atsiranda galimybė ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet lavinti ir turimus mąstymo įgūdžius.

Renginį organizavo Antrojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai.

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 5 d. 13:52

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos