Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Šventiniais renginiais paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

„Šitą žemę man likimas dovanojo,

Pilką dangų, sniego sodus ir pilis.

Ji klevais raudonais rudenį liepsnoja,

Ji atvėrus kiekvienam plačiai duris“.

(Gytis Paškevičius „Mano kraštas“)

 

Gražiais dainos žodžiais Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje buvo pradėtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

Šios garbingos Lietuvai šventės proga Resocializacijos skyriaus darbuotojai suorganizavo viktoriną „Ką žinau apie Lietuvą“. Viktorinos metu nuteistieji galėjo prisiminti svarbius Lietuvai įvykius, įžymiausias Lietuvos vietas, nusipelniusius Lietuvos sportininkus, meno, kultūros, politinius šviesuolius, pasigilinti į lietuvių tautosaką, mitologiją, praplėsti akiratį bei pasaulėžiūrą. Nuteistieji entuziastingai siekė pademonstruoti savo turimas žinias, netrūko geros nuotaikos bei linksmybių.

Po viktorinos buvo rodomas garsaus lietuvių režisieriaus Domanto Vildžiūno filmas „Kovo 11-osios kontekstai ir sausio 13-oji“, kuris susilaukė didelio nuteistųjų susidomėjimo. Tai buvo puiki galimybė ne tik iš naujo patirti siaubingus sausio 13-osios naktį vykusius įvykius, kai Sovietų sąjunga intensyviai siekė nepripažinti Lietuvos kaip laisvos valstybės. Taip pat prisiminti visą mūsų tautiečių nueitą kelią siekiant nepriklausomybės atkūrimo bei ugdyti pilietiškumą ir iš naujo savyje atrasti tikrą Lietuvos patriotą.

Pirmajame sektoriuje nuo kovo 2 d. iki kovo 10 d. buvo skelbiamas gražiausio piešinio bei rašinio konkursas „Bet aš tikrai myliu Lietuvą“. Pasibaigus konkursui buvo išrinkti geriausi darbai. Gražiausiais piešiniais bus puošiamos bendrojo užimtumo erdvės.

Visi šventiniuose renginiuose dalyvavę nuteistieji apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, o nugalėtojai diplomais ir saldžiais prizais.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 654 nuteistieji.


Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 12 d. 14:23

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos