Naujienos

Šventinė akcija „Saldi akimirka“ Pravieniškių vaikų dienos centre

2018-12-31

2018 m. gruodžio 21 d. 3-io sektoriaus Resocializacijos skyriaus Pusiaukelės namų poskyrio nuteistieji ir specialistės lankėsi Kaišiadorių socialinių paslaugų centro Pravieniškių vaikų dienos centre. Šventiškai papuoštose centro patalpose sklandė džiugi nuotaika, o vaikai su auklėtojomis laukė atvykstant svečių iš Pusiaukelės namų.

Dieną prieš apsilankymą Pusiaukelės namų nuteistieji ruošėsi šventinei akcijai „Saldi akimirka“ bei gamino ir kepė įvairiausių formų meduolius - eglutes, namelius, paukštelius, arkliukus, žvaigždutes, skirtus Pravieniškių vaikų dienos centro mažiesiems lankytojams.           Šventiniai meduoliai - tai daugelio tautų senovinis kepinys, nuo tada, kai žmonės ėmė švęsti Šv. Kalėdas.

Akcijos metu Pravieniškių vaikų dienos centro vaikai, auklėtojos, nuteistieji ir specialistės maistiniu įvairiaspalviu glaistu dekoravo gardžiai kvepiančius meduolius, tarpusavyje bendradarbiavo, mėgavosi kūrybiniu procesu, šnekučiavosi. Po geros valandos didelis užsiėmimų stalas buvo nuklotas spalvingai dekoruotais kepiniais. Vaikai su auklėtojomis rinko pačius gražiausius meduolius, žavėjosi kūryba.

Susitikimo metu vaikai pasveikino ir įteikė Pusiaukelės namų svečiams Šv. Kalėdų proga savo pačių rankomis pagamintas dovanėles, o nuteistieji vaikams padovanojo pačių gamintas odines draugystės apyrankes. Dienos centro auklėtojos vaišino Pusiaukelės namų lankytojus šaltibarščiais su karštomis bulvėmis, kava ir saldumynais.

Maloniai praleistas laikas su vaikais ir kartu kuriama „Saldi akimirka“ – kiekvienam dalyviui dovanojo jaukumą ir šilumą.

Pravieniškių vaikų dienos centro darbuotojai aktyviai bendradarbiauja ir prisideda prie Pusiaukelės namų nuteistųjų resocializacijos proceso.

Pravieniškių 3-io sektoriaus Resocializacijos skyriaus Pusiaukelės namuose bausmę atlieka 18 nuteistųjų.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 31 d. 10:13
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos