Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Susitikimas su Kauno VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato viršininku

2015 m. Pravieniškių seniūnija, tuometinė Kaišiadorių rajono policija ir Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija, pasirašė trišalį bendradarbiavimo susitarimą, oficialiai įteisinta Saugios kaimynystės grupė, kurią vienija bendras tikslas – gyventi saugesnėje aplinkoje.

Sutarties pagrindu vykdant įsipareigojimus ir siekiant palaikyti gerus bendradarbiavimo santykius su policija, 2020 m. spalio 13 d. 15 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos patalpose buvo organizuotas susitikimas su Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato viršininku Jurgiu Ostromecku, Pravieniškių seniūnu Kęstučiu Marcinkevičiumi, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyriausiuoju tyrėju (atsakingu už Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją) Andrėj Salovu ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vadovybe.

Susitikimo metu buvo aptartas Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos bendradarbiavimas, pateikti siūlymai ir priimti sprendimai dėl tinkamo nuteistųjų įpareigojimų vykdymo kontroliavimo dėl pakartotinio nusikalstamumo mažinimo, įstaigos ir Pravieniškių miestelio saugumo didinimo. Numatytos papildomos vaizdo stebėjimo priemonės nuteistųjų kontrolei stiprinti bei pažeidėjų gyvenančių ar atvykstančių į Pravieniškių miestelį.

 

Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 14 d. 10:46

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos