Naujienos

Sulaikytas pažeidėjas

2019-01-04

2019 m. sausio 3 d. 13.50 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-io sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai, funkcijas vykdantyas Atvirojoje kolonijoje, tikrindami nuteistuosius, kuriems suteikta teisė išvykti be palydos už pataisos įstaigos ribų, pastebėjo, kad nenustatytas asmuo iš laisvės permeta galimai draudžiamų daiktų paketus į 1-o sektoriaus gamybinę įstaigos teritoriją. Apie įvykį buvo informuoti budintys pareigūnai.

Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai reagavo į gautą pranešimą apie permestus paketus ir suskubo į įvykio vietą. Jie atlikę gamybinės teritorijos apžiūrą rado 4 izoliacine juosta apvyniotus paketus.

Dėka operatyvinių pareigūnų veiksmų, pažeidėjas netrukus buvo sulaikytas.

Apie įvykį informuoti Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai, kuriems atvykus nustatyta sulaikytojo tapatybė - tai ne kartą identiškomis aplinkybėmis sulaikytas ir pastebėtas asmuo.

Sulaikytas asmuo ir užkardyti draudžiami nuteistiesiems turėti ir laikyti daiktai buvo perduoti policijos pareigūnams tolimesniems veiksmams atlikti.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 7 d. 10:37
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos