Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Sulaikytas pažeidėjas, norėjęs permesti nuteistiesiems neleistinus daiktus

Spalio 7 d. apie 12.50, Patrulinės grupės pareigūnai vykdydami tarnybą, prie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus išorinės tvoros, pastebėjo iš miško ateinančius du asmenis, vienas rankoje laikė įtartiną baltos spalvos paketą su virvele. Asmenys, pastebėję besiartinančius pareigūnus, į perspėjimus sustoti nereagavo ir puolė bėgti į skirtingas puses, tačiau vienas iš jų, kuris turėjo rankoje paketą, tuoj pat buvo sulaikytas, kitas įtariamasis pasišalino atgal į mišką. Jo sulaikyti nepavyko. Sulaikytasis asmuo buvo pristatytas į administracines patalpas įvykio aplinkybėms išsiaiškinti.

Sulaikytasis asmuo prisistatė ir prisipažino, kad norėjo permesti į įstaigos Trečiąjį sektorių, per išorinę tvorą, nuteistiesiems neleistinus daiktus.

Paketas buvo paimtas ir išardytas, jame rasta: trys mobiliojo ryšio telefonai ,,Huawei“, 3 vnt. SIM kortelių, 2 vnt. ,,Huawei“ modemų.

Dėl šio įvykio Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamos veikos.

Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 9 d. 09:50

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos