Naujienos

Siautėjantis nuteistasis puolė pareigūną

2018-11-26

2018 m. lapkričio 26 d. apie 7.30 val., Pravieniškių pataisos namų- atvirosios kolonijos 1-ame sektoriuje nuteistieji informavo pareigūnus, kad 5-ame būryje nuteistasis elgiasi neadekvačiai, vaikšto nuogas, kelia grėsmę kitiems nuteistiesiems.

Kadangi nuteistasis žinomas dėl savo neadekvataus elgesio, į įvykio vietą išskubėjo keletas pareigūnų. Atėjus į būrį, minėtas nuteistasis buvo rastas nuteistųjų prausykloje nuogas. Pareigūnai ir vienas iš nuteistųjų įkalbėjo nuteistąjį nueiti iki gyvenamosios patalpos apsirengti. Nuėjęs į miegamąjį, nuteistasis pradėjo siautėti, daužyti baldus, kelti grėsmę aplinkiniams, į pareigūnų nurodymus nusiraminti - nereagavo.

Pareigūnai, siekdami išvengti bet kokių sunkių pasekmių, ketino panaudoti tazerį ir artėjo prie nuteistojo, tačiau tuo metu šis smūgiavo ir pareigūnui sudavė į veido sritį. Tuo pat metu šis pareigūnas panaudojo tazerį ir nuteistasis buvo sulaikytas bei atvesdintas į uždarąją zoną.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str. Įvykyje dalyvavęs pareigūnas patyrė lūpos ir nosies sumušimus, jam paskirta specialistų apžiūra.

Minėtas nuteistasis žinomas dėl sveikatos problemų (galimai psichikos sutrikimų). 2017-12-01 šio nuteistojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d (sumušė nuteistąjį). Tyrimas eigoje. 2017-12-27 pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d. (suniokojo įstaigos etapinį automobilį). Šiame ikiteisminiame tyrime nuteistajam paskirta teismo ekspertizė (Utenoje). Iš Utenos į įstaigą jis sugrįžo 2018-11-21, - gavus ekspertizę, bus sprendžiama dėl tolimesnių veiksmų.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. lapkričio 26 d. 09:54
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos