Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Seminaras - paskaita įstaigos darbuotojams „Skirtingi žmonių tipai – kaip su jais sutarti?“

2019-01-24

2019 m. sausio 23 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos darbuotojams vyko seminaras – paskaita, „Skirtingi žmonių tipai – kaip su jais sutarti?“.

Efektyviam komandiniam darbui reikalingi skirtingi žmonės, tačiau ne visada lengva kartu dirbti su skirtingais žmonėmis. Tam, kad suprastume ir įvertintume, kaip skirtingi žmonės didina komandinio darbo efektyvumą, būtina geriau pažinti savo ir aplinkinių žmonių tipą ir taip atrasti kelius produktyviam profesiniam santykiui.

Paskaitą vedė lektorė - psichologė Justina Gervytė. Ji yra daugiau nei lektorė. Sertifikuota Europos psichologė (EuroPsy sertifikatas), nuolat veda meno terapijos, asmenybės ugdymo seminarus, psichologines bei koučingo ir emocinio dizaino konsultacijas bei personalo ugdymo ir komandų stiprinimo paskaitas. Psichologinio darbo patirtis daugiau nei 10 metų, dirbant su pačia įvairiausia publika.

Seminaro metu lektorė – psichologė Justina Gervytė remdamasi asmenine patirtimi aiškiai ir suprantamai pristatė kaip atsiranda skirtingos žmonių tipologijos. Išvardijo svarbiausius kiekvieno tipo požymius bei pateikė darbuotojams patarimus kaip atpažinti ir kaip bendrauti su konkretaus tipo žmonėmis, norint išvengti konfliktinių situacijų. Buvo bandoma nusistatyti asmeninį savo tipą ir jam būdingus socialinės elgsenos aspektus, parodyti taisyklingi kvėpavimo pratimai, norint atsipalaiduoti ir nusiraminti po stresinės situacijos ar ekstremalaus įvykio.

Susipažinta su sudėtingų žmonių tipais, jų emocinėmis ir elgesio problemomis bei pagalbos būdais, produktyviais metodais bei pratimais.

Savo charizma ir kūrybišku mąstymu Justina Gervytė sudomina kiekvieną. Visi iš jos paskaitos išėjo atradę kažką naujo savyje, susimąstę ir nustebę - tačiau laimingi.

Seminaras prabėgo žaibo greičiu, o visi norėjo dar klausytis ir klausytis įdomių lektorės minčių, gyvenimiškų situacijų pritaikymo kiekvienam tipažui ir patarimų. Įstaigos darbuotojai liko labai sužavėti, lauks kitos paskaitos dalies, o pateiktą psichologės medžiagą ir patarimus pritaikys kasdieniniame darbe.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 24 d. 09:52
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos