Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Saviraiškos būdas – siuvinėjimas

2020-11-18

Nors šis ir labai sudėtingas laikotarpis, kai pandemija keičia mūsų visų įprastą gyvenimo ir darbo ritmą, Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai siekia nuteistiesiems ir suimtiesiems vyrams sudaryti galimybes užsiimti mėgstama pozityvia laisvalaikio veikla.

Vieniems geriausias atsipalaidavimo būdas – sportas, kitiems – meditacija, dar kitiems – kūryba. Keli „Darbščiųjų rankų“ būrelio nariai savo laisvalaikį praleidžia siuvinėdami. Kūrybinio proceso metu nuteistieji gali išreikšti esamą nuotaiką, perteikti susikaupusias emocijas, analizuoti, bendrauti ir pasidalinti turima patirtimi.

Siuvinėjimas – tai audinio puošimas dekoratyviniais dygsniais, kitaip tariant, raštų ar piešinių siuvimas adata ant audinio. Siuvinėjimas nuteistiesiems suteikia neribotą laisvę pačioms įvairiausioms idėjoms įgyvendinti, todėl palinkę prie savo darbų jie gali nevaržyti savęs ir savo kūrybiškumo. Užsiėmimų metu kruopščiai sukurti paveikslėliai ant tekstilės tampa puikia puošmena, išskirtiniu įvaizdžiu.

Daugumą savo darbų nuteistieji padovanoja įstaigai, kurie eksponuojami Trečiajame sektoriuje, taip pat jie turi galimybę savo siuvinėtais darbais pradžiuginti artimuosius. Pasibaigus šiam sudėtingam laikotarpiui, likusius darbus „Darbščiųjų rankų“ būrelio nariai padovanos vaikams.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 18 d. 18:07
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos