Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Saldžiojo pyrago diena Trečiame sektoriuje

2019-11-07

TV3 televizija ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“, lapkričio 6 dieną kviečia švęsti tradicija tapusią „Pyragų dieną“.

Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus darbuotojai suorganizavo „Pyragų dieną“ ir pakvietė įstaigoje bausmę atliekančius nuteistuosius paminėti ją kartu.

Gausiai susirinkę nuteistieji, užsidėję prijuostes maišė tešlą būsimiems saldiesiems pyragams. Nebe reikalo sakoma, kad bendras darbas žmones suartina. Ruošiant kepti pyragus tarp nuteistųjų dingo, bet kokia takoskyra, jie nejučia įsitraukė į diskusiją apie savo šeimos narius, tie kurie turi vaikų susimąstė: ar jų vaikai šiandien turi tokią galimybę šią dieną kepti pyragus?

Kartu su nuteistaisiais „Pyragų dienai“ besiruošianti Resocializacijos skyriaus specialistė Vaida Palinauskienė pastebėjo, kad tuo momentu nuteistieji buvo nuoširdūs, užklupti gerų emocijų ir gražių prisiminimų. Juk taip džiugu pamatyti kaip žmonės, kad ir trumpam sugrįžta prie tikrųjų vertybių.

Deja, jų teisinė padėtis neleido surinkti ir paaukoti pinigines lėšas likimo nuskriaustiems vaikams. Tačiau jie sugebėjo parodyti, kad bendražmogiškosios vertybės, jiems nėra svetimos.

Baigę kulinarinius darbus nuteistieji pakvietė savo kolegas prie bendro stalo ir visi draugiškai gurkšnodami arbatą vaišinosi savo keptu pyragu.

Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai džiaugiasi, kad nors ir trumpam, nors tik mintimis, tačiau pavyko sugrąžinti žmones į jų artimųjų ratą.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 7 d. 16:27
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos