Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Pusiaukelės namų nuteistieji Tėvo dienos proga tvarkė Rumšiškių seniūnijoje esančias kapavietes

2019-06-04

Resocializacijos skyriaus Pusiaukelės namų poskyris nuolatos bendradarbiauja su Pravieniškių seniūnijos specialistais, organizuojant talkas, ūkio darbus Pravieniškių ar Rumšiškių seniūnijose.

Tęsiant bendradarbiavimą su Pravieniškių seniūnijos darbuotojomis Ernesta Žiūkiene ir socialinio darbo organizatore Vaida Kubiliene buvo organizuota nuteistųjų pagalba neatlygintinais darbais Pravieniškių ir Rumšiškių seniūnijoje.

Taigi, 2019 m. gegužės 31 d. - Tėvo dienos proga Pusiaukelės namuose gyvenantys nuteistieji kartu su Resocializacijos skyriaus specialiste dviračiais nuvyko į Rumšiškių seniūnijoje esančias kapinaites tvarkyti apleistų ar neprižiūrėtų kapų.

Siekiant nuteistuosius labiau įtraukti į Pravieniškių bendruomenės gyvenimą ir mažinti Pusiaukelės namuose bausmę atliekančių asmenų socialinę atskirtį visuomenės atžvilgiu prie veiklos prisidėjo ir Pravieniškių bendruomenės narys.

Pusiaukelės namų nuteistieji ir specialistė sutvarkė apleistus, neprižiūrėtus kapus. Darbų metu buvo sugrėbti lapai nuo kapaviečių, keliukų, nukarpyti krūmai, išrautos žolės ir surinktos šiukšlės. Taip pat, Rumšiškių kapinėse buvo tvarkomi Pravieniškių miesteliui priklausanti kapinaičių dalis, kurioje AA palaidoti nuteistieji. Dalis kapų yra artimųjų nelankomi ir apleisti.

Planuojama ir toliau tęsti bendradarbiavimą su Pravieniškių ir Rumšiškių seniūnijos specialistais.

Šiuo metu Pravieniškių pusiaukelės namuose laisvės atėmimo bausmę atlieka 20 nuteistųjų.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 4 d. 08:40
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos