Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Psichologo konsultacijos Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje

2021-09-10

2021 m. balandžio-rugpjūčio mėnesiais Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos nuteistuosius priklausomybių alkoholiui prevencijos tema konsultavo daugiau nei dešimt metų darbo patirtį turinti psichologė Kristina Jievaitienė.

 

Psichologo konsultacijos buvo teikiamos įgyvendinant Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklas, remiantis „Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašu“. Nuteistiesiems buvo skirta iki 5 konsultacijų kiekvienam asmeniškai.

 

Daugelis iš nuteistųjų lankėsi ne vienoje konsultacijoje, nepabijojo atvirumo apie savo gyvenimą, patirtus sunkumus. Buvo aptartos ne tik priklausomybių alkoholiui priežastys ir pasekmės, galimi pokyčiai gyvenime, bet buvo paliestos ir turėtos asmeninės patirtys augant, vystantis kaip asmenybei, kas galėjo lemti, kad jie šiuo metu yra įkalinimo įstaigoje, o ne gyvena taip, kaip kažkada svajojo.

 

Psichologė džiaugiasi, kad turėjo galimybę įgyti tokios patirties ir surastu ryšiu su žmonėmis. Kiekvienas turi savo patirtis ir problemas, kiekvienas reaguoja ir elgesiu skirtingai, normalu, kad kiekvieno gebėjimas įveikti sunkumus labai individualus. Tačiau labai gaila, kad daliai klientų atstūmimo baimė, nepalankūs socialiniai veiksniai, stiprūs, nemalonūs, tokie kaip kaltės, atstūmimo baimės, vienišumo jausmai užkerta kelią į kokybiškesnį gyvenimą išnaudojant stipriąsias savo asmenybės savybes, kurios yra užslopintos.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 10 d. 10:22
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?