Naujienos

Protų mūšis pasaulinei AIDS dienai paminėti

2018-12-06

2018 m. gruodžio 5 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ame sektoriuje buvo organizuotas Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“, pasaulinei AIDS dienai paminėti.

Pasaulinė AIDS diena, minima nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas – propaguoti brandesnį visuomenės ir jaunimo požiūrį į ŽIV infekciją ir susijusias problemas. Siekti išvengti naujų ŽIV užsikrėtimų, diskriminacijos ir naujų mirčių nuo AIDS.

Šiuo renginiu nuteistieji buvo skatinami sužinoti daugiau apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo sukeliamas ligas, plitimo kelius, prevenciją, gydymą, mokslo pasiekimus ŽIV ir AIDS srityse.

Renginyje dalyvavo 5-ios komandos iš 4-o nuteistųjų lokalinio sektoriaus. Protų mūšį organizavo 1–o sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistė Daiva Čiurinskienė kartu su Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos biologijos mokytoja metodininke Nadiežda Kriaučiūniene, kuri ir vedė šį renginį, jai talkino rusų kalbos mokytoja Liudmila Veitėnė.

,,Protų mūšyje“ buvo trys etapai, apimantys svarbiausius ir aktualiausius šios problemos klausimus. Visos dalyvavusios komandos aktyviai atsakinėjo į klausimus. Trečios vietos nugalėtojams išsiaiškinti prireikė papildomų užduočių, kadangi surinko vienodą balų skaičių. Nugalėjo - greita reakcija ir sumanumas. Komandos, užėmę prizines vietas, buvo apdovanotos dovanėlėmis, o likusios dvi komandos gavo saldžius paguodos prizus.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ame sektoriuje laisvės atėmimo bausmę atlieka 583 nuteistieji.


 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 6 d. 16:12
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos