Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre apsilankė svečiai iš Menų agentūros Artscape

Šių metų sausio 13 dieną, Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre (toliau Centras) apsilankė svečiai. VŠĮ menų agentūros Artscape generalinė direktorė Aistė Ulubay, režisierius Mantas Jančiauskas ir kompozitorius Andrius Šiurys.

 

Jų misija kurti profesionalaus meno produkcijas ir edukacines programas, siekti didinti kultūros prieinamumą bei bendruomenių sąveiką. Dirbti drauge su menininkais, vietos bendruomenėmis ir pažeidžiamomis visuomenės grupėmis, puoselėti saviraišką, aktyvų dalyvavimą visuomenės gyvenime, ieškoti socialiai atsakingų sprendimų ir taip kurti reikšmingą socialinį pokytį.

 

Talentingi, jauni žmonės išreiškė norą atvažiuoti, pabūti ir pabendrauti su nuteistaisiais. Susėdę ratu žaidė žaidimus, kurie leido labiau susipažinti ir atsiverti. Prisiminė šios dienos prasmę ir kodėl esame laisvi.

 

Kiekvienas galėjo papasakoti ką veikė ir kur buvo lemtingą 1991 m. sausio 13- ąją. Vieni prisiminė ir su jauduliu pasakojo tos dienos prisiminimus, kiti nebuvo gimę. Uždegė žvakutes ir tylos minute pagerbė žuvusius.

 

Tokie Centro bendruomenės organizuojami susitikimai, suartina nuteistuosius, leidžia jaustis išklausytiems.

 

Informacija atnaujinta 2022 m. sausio 14 d. 14:31

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?