Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre vyko paskaita apie kabalos dvasinį pasaulį

2019-09-30

2019 m. rugsėjo 27 dieną Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centras (toliau Centras) sulaukė svečių iš kabalos studijų centro.

Kabala yra mokslinis dvasinio pasaulio tyrinėjimo būdas. Įprastiniai mokslai, tokie kaip fizika, chemija, biologija tiria tik fizinį pasaulį, kurį jaučiame savo penkiais fizinio jutimo organais. Tačiau, kad visiškai pažintume mus supantį pasaulį, reikalingas įrankis, leidžiantis tirti ir kitą, paslėptą, penkiais jutimo organais neapčiuopiamą pasaulio dalį. Kabalos mokslas ir yra tas įrankis.

Kabalos centro atstovai pristatė paskaitą apie kabalos dvasinį pasaulį. Pristatė daugybę knygų šia tema, ir jas padovanojo centrui. Paskaitos pabaigoje, prie arbatos puodelio, vyko diskusija, į kurią įsitraukė daugelis reabilitantų. Kilę klausimai buvo išnagrinėti ir maloniai atsakyti kabalos centro atstovų.

Reabilitantai džiaugėsi atvykusiais svečiais ir tikėjosi, kad jų viešnagė nėra paskutinė. Juk visada sužinoti kažką naujo yra labai svarbu, nes taip mes mokomės pažinti pasaulį, o per jį ir patį save.

Įstaigoje bausmę atliekantys nuteistieji išlydėdami svečius padėkojo už jų norą dalintis naujais, dar nepažintais dalykais, kadangi suprato, koks gyvenimas yra įdomus ir nepažintas, kiek dar daug laukia įdomių dalykų jame. Kaip turi vertinti laisvę ir eiti link jos tvirtu ir ryžtingu žingsniu.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 30 d. 14:28
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos